Speciální služby

Rekonstrukce historických krovů, trámů a střech

Před opravou Čas zastavit neumíme. Zato dokážeme z historických krovů a dalších střešních předmětů odstranit „zub času“, a vrátit jim tak ztracenou krásu.

Jsme rádi, když naše práce dlouho vydrží. Proto se postaráme o chemické ošetření zrekonstruovaných objektů pro zachování jedinečného vzhledu na maximální dobu.

Rekonstrukce vyžadují ohleduplný přístup a speciální péči. Naši odborníci mají odpovídající zkušenosti a nechybí jim nadšení a radost pro rekonstrukce historických předmětů.

Co všechno umíme?

Po opravě Naší specializací jsou rekonstrukce historických krovů. Rozumíme ale také ostatním typům rekonstrukcí a v případě potřeby umíme chybějící materiál vkusně nahradit.

  • Opravíme historické krovy a střechy, aby vypadaly stejně dobře jako za starých časů.
  • Oživíme trámy a střešní konstrukce, zpomalíme jejich proces stárnutí a degradace vzhledu.
  • Vyrobíme repliky historických střešních předmětů skoro k nerozeznání od originálu. Nechte se překvapit.

Pokud chcete využít zkušenosti odborníků na klasické pokrývačské, klempířské a tesařské práce, přejděte do sekce Naše služby s konkrétní nabídkou. Nebo nahlédněte do fotogalerie, kde jsme pro vás připravili ukázky naší práce.

Proč právě my?

Rekonstrukce děláme s nadšením a láskou, která je pro perfektní výsledek tolik důležitá. Vždy se snažíme o zachování původního vzhledu a použitých materiálů. To ale rozhodně není vše, co vám nabízíme.

  • Působíme v rámci celé Evropské unie. Firemní sídlo máme v Brandýse nad Labem, ale o naše služby nepřijdete v žádné zemi Evropy.
  • Jsme ohleduplní k lidem i k přírodě. Proto jsme schopni zajistit i rekonstrukce v chráněných památkových zónách.
  • Máme speciální tým odborníků na rekonstrukce. Ovládáme pokročilé techniky i jemné nástroje.
  • Myslíme do budoucnosti. Ošetříme zrekonstruované předměty chemickou ochranou proti rychlému stárnutí.

Vracíme zašlou krásu

Vydejte se s námi zpět do dávných časů a nechte obživnout krásu historických krovů, trámů a dalších střešních prvků. Pošlete nám e-mail nebo rovnou zavolejte a vyžádejte si podrobnější informace. Nezapomeňte, že zaměření a cenový odhad je zdarma.